Świąteczna podróż do Polski

03-12-2012
Informacja prasowa przesłana prze Piotra Szewcow z MyFerryLink

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Polacy zamieszkali za granicą już wkrótce spotkają swoje rodziny, przyjaciół, odwiedzą  miejsca o których zawsze myślą z sentymentem i które  przywołują piękne  wspomnienia z dzieciństwa.

Z myślą o tych, którzy udają się w podróż do Polski w tak ekscytującym dla wszystkich okresie linie promowe MyFerryLink na trasie Dover-Calais przygotowały specjalną ofertę świąteczną. Wystarczy wejść na stronę www.myferrylink.com i wpisac kod oferty “NOEL”. Cena biletu świątecznego już za jedyne £38 za samochód osobowy do 9 osób. W przypadku zmiany rezerwacji nie będzie pobierana dodatkowa opłata. Nie przegap szansy i zarezerwuj billet jeszcze dzisiaj! Rezerwacji oferty można dokonywać do 12 grudnia.

MyFerryLink to solidna firma oferująca przeprawy promowe wysokiej jakości na kanale LaManche, której właścicielem jest Eurotunel. Promy pływają 16 razy na dobę pomiędzy Calais i Dover. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie  internetowej: www.myferrylink.com

News & Updates

Archive