DZIEŃ DZIECKA W CANTERBURY  =  ZABAWA NA 102

Jagoda MatuszW sobotę 19 czerwca 2010 r.  w sali przy kościele św. Pawła w Canterbury spotkały się dzieci i ich mamy, tatusiowie, babcie, ciocie, jednym słowem całe rodzinki, na przygotowanej przez Agę Gordon, pod patronatem ZRZESZENIA POLAKÓW OKRĘGU KENT, imprezie z okazji DNIA DZIECKA.

Frekwencja dopisała, osiemnaścioro dzieci w wieku od roku do 5 lat przyszło bawić się z okazji swojego święta. Wszyscy mieli piękne stroje, był to bal kostiumowy.

Impreza zaczęła się od malowania, klejenia, wycinania. Przy stoliku artystycznym nr 1 robiono kartki na DZIEŃ OJCA, a artystyczny stolik nr 2 był oblegany przez amatorów upiększania dziecięcych twarzyczek. Iza malowała zgodnie z życzeniem na buziach piękne rysunki.

Kolejnym punktem programu były tańce przy poznanej już przez dzieciaki z piątkowej grupy muzyce. Wodzirejem była Aga, która wspaniale prowadziła pociąg jadący z daleka, budziła śpiącego niedźwiedzia, szukała z dzieciakami haftowanej chusteczki, była ojcem Wergiliuszem. Tańce cieszyły się dużym powodzeniem, tańczyli też dorośli i małe dzieci na rękach swoich mam. Miło było patrzeć na roześmiane dziecięce buźki!

Jednak takie tańce to wyczerpująca zabawa dla maluchów, więc wszyscy chętnie zasiedli przy stołach, aby ciasteczkami i owocami wzmocnić organizm przed kolejna zabawą.

Goszcząca na balu Caroline Stevenson zaprosiła naszych milusińskich do  wspólnej zabawy w hula-hop, wstążkowe wariacje, spadochron, piłkowe szaleństwa. Przy muzyce dzieciaki naśladowały koniki, były żabkami. Zabawa była naprawdę wspaniała.

W czasie dziecięcych szaleństw dorośli mogli pogadać przy herbatce, kawce i pysznych domowych ciastach upieczonych przez Anię, Martę, Sabinę i Jagodę.

Sobotnie spotkanie było bardzo miłą i wesołą imprezą, która na pewno pozostanie w dziecięcej pamięci jako DZIEŃ radosny i beztroski, a dorośli niewątpliwie też z przyjemnością będą ją wspominać.

Gorące podziękowania należą się Adze, która była animatorem tej imprezy, Marcie- prezes ZPOK, które wsparło dziecięcy bal i wszystkim, dzięki którym nasze dzieciaki mogły się tak wspaniale bawić.
Polski Dzień Dziecka


Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi do lat 5 na Bal z okazji Dnia Dziecka.


Zabawa ta odbędzie się 19 czerwca 2010 roku w godzinach od 16 do 18 w St Paul's Church Hall, Church Street, Canterbury.

Planujemy Bal Przebieranców, prosimy więc rodziców o przebranie swoich pociech. Najlepiej przebrane dzieci dostaną drobne nagrody. W programie również konkursy z nagrodami i zabawa przy muzyce.

Gościem specjalnym imprezy będzie Caroline Stevenson (http://www.locomotion-kids.co.uk), specjalistka w organizowaniu wyśmienitej zabawy w rytm dziecięcych przebojów z wykorzystaniem piłek, hula-hoopów, instrumentów muzycznych, spadochronu i innych gadżetów. 

W czasie balu będą serwowane ciasteczka i owoce dla dzieci.

Kawa, herbata dla rodziców.

Wszelkie zapytania i rezerwacja biletów pod numerami telefonów:

07878 957 519 (Aga) lub 07772 187 677 (Kasia)

Ilość  miejsc ograniczona!

 

News & Updates

Archive