MAGDA dziękuje darczyńcom

15-02-2015
Pieniadze zostały zebrane, operacja zbierania funduszy na terapię protonową zakończona!
Wspaniała wiadomość nadeszła od Magdy, której leczenie wymagało odwołania się do publicznej zbiórki. Nieprawdopodobnie wysoką, zdawałoby się, sumę udało się zebrać dzięki hojności przedsiębiorców, a także dzięki Tobie i mnie. Magda przesyła serdeczne słowa wdzięczności:

Wlaśnie została wysłana dokumentacja do wszystkich firm, które pomogły w prowadzeniu zbiórek oraz czekamy na zgodę zakończenia akcji.
Chciałam podziękować Wam Wszystkim serdecznie za okazaną mi życzliwość i pomoc finansową. To dzięki waszemu dobremu sercu udało się zebrać w tak szybkim czasie niemalże calą kwotę niezbędną aby mieć szansę na podjęcie leczenia. Świadomość że mogłam liczyć na was dodaje mi sił i nadziei, żeby się nie poddawać.

Będę informować Was na bieżąco o postępach mojego leczenia.
Cała kwota, zarówno z Wielkiej Brytanii z firm, które przekazały darowiznę na łączną kwotę 15 tysięcy funtów oraz Polski trafiają do organizacji kod E504 i tam będą czekały na mnie do momentu wykonania terapii.

Jestem już spokojna. I wiem że nowe życie puka do moich drzwi.
Jeszcze raz dziękuję za waszą bezinteresowność i wsparcie.

(Zamieszczone na portalu Facebook 12 lutego 2015 r.)

Trudno jednak uwierzyć, ale znalazły się osoby kontaktujące się z Magdą tylko po to, żeby jej dokuczyć. Pozwólmy jej żyć!

News & Updates

Archive