Spotkanie w niedzielę 3 kwietnia 2011 r.

Wszystko już jasne. Wybory ZPOK ciągle jeszcze przed nami. Taka decyzja zapadła na Walnym Zebraniu, na którym tego dnia zabrakło kworum. W następnym terminie, zgodnie ze statutem Zrzeszenia decyzje mogą być podjęte zwykłą większością głosów obecnych na zebraniu członków.

Nic nie stało na przeszkodzie jednak, aby zaprezentować przegląd wydarzeń z dwóch lat minionej kadencji. I tak, począwszy od wyborów przeprowadzonych 5 kwietnia 2009 roku zebrani cofnęli się w czasie do kolejnych wydarzeń. Spotkania rozbrzmiewające gwarem i śmiechem, zapisane aparatem fotograficznym i włączone w prezentację przeplatały się z utrwalonymi w obiektywie wizerunkami osób, które w tym czasie od nas odeszły na zawsze.

Potem wszyscy przenieśli się do bufetu, zaczęły krążyć filiżanki z kawą i herbatą. Młodzież młodsza i starsza mogła się oddać twórczości plastycznej. W Dniu Matki kartki papieru aż się prosiły, aby wykleić na nich inicjał albo imię, zapisać lub namalować to co niewidzialne dla oka. Kto chciał, mógł wskoczyć do domku, który wyrósł w rogu sali albo zająć się klockami. Wszystkiemu wtórował niekończący się gwar rozmów.


Niedziela 3 kwietnia 2011 godz. 14.00-16.00


Spotkanie towarzyskie

połączone z krótkim zebraniem sprawozdawczo-wyborczym Zrzeszenia Polaków Okręgu Kent


Pierwsze pół godziny poświęcone będzie sprawozdaniu z działalności ZPOK i krótkim przedstawieniu strategii Zrzeszenia. Zebranie jest otwarte dla wszystkich. Jezeli masz jakieś sugestie dotyczące naszej działalności, chcesz wziąć udział w organizacji imprez lub po prostu interesujesz się naszą działalnością to jest to zebranie dla ciebie :) Serdecznie zapraszamy :)

Druga część spotkania od 14.30 to okazja do poznania innych rodaków i nie tylko, ciekawych dyskusji przy ciastku i kawie/herbacie.

Dla dzieci okazja do poznania nowych kolegów i spędzenia czasu na ZABAWIE:).

Dla wszystkich okazja do refleksji z okazji Dnia Matki.

Hall kościoła św. Tomasza, Canterbury, wejście od Canterbury Lane.


News & Updates

Archive